Drakiáda 2019

Drakiáda ve školní družině

V úterý 24. září proběhla na kopci u Kejřova mlýna drakiáda. I přes nepříliš vhodné povětrnostní podmínky byla na této akci hojná účast.

Vítr nezafoukal a nezafoukal. Draci si z toho však nic nedělali a do vzduchu se jich vzneslo cca 20. Pro jejich udržení v letu museli děti i rodiče vyložit nemalé fyzické úsilí. Všichni si za draky pěkně zaběhali. Věříme, že se všem po těchto výkonech večer krásně spalo. Při odchodu dostaly děti zaslouženou odměnu a diplom za účast.

I když nám počasí nepřálo, drakiáda se povedla a celou dobu jí provázela dobrá nálada.

Věra Flanderová

Více fotek ve fotogalerii.