Doplňující informace k zápisu do 1. tříd

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

věnujte pozornost následujícím doplňujícím informacím, které se vztahují k zápisu do 1. tříd:

a) podle zákona je nutno využít pouze soukromou datovou schránku, ne tedy např. datovou schránku zaměstnavatele
b) v zájmu jednoduššího odevzdávání materiálů středeční termíny prodlouženy: 8:00-18:00 hod.
c) uvažujete- li o odkladu (a zatím Vám chybí "papír" z poradny, jejíž režim je omezen současnou situací), odevzdejte za své dítě běžnou přihlášku a napište na ni "Čekáme na odklad"

vedení školy