DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Ve čtvrtek 14. 1. 2016 se konal v naší škole Den otevřených dveří.

S tímto způsobem komunikace mezi veřejností a školou máme velmi dobrou zkušenost. Jde o efektivní a funkční nahlédnutí do školního prostředí.

Zájemci (zvláště rodiče budoucích prvňáčků) si mohli prohlédnout odborné učebny, navštívit výuku ve třídách či získat informace, které je zajímaly.

Jejich průvodci byli žáci 7. – 9. ročníku, kteří se svého úkolu zhostili s úžasnou profesionalitou. Nejenže provázeli, ale také velmi erudovaně odpovídali na dotazy. A samozřejmě upozorňovali např. na vydávání školního časopisu Kachlíkárna, na činnost Školního parlamentu či různé aktivity školy.

Ivana Braunová