Den matek v ŠD

Den matek

V neděli 10. května oslavily všechny maminky svůj svátek. Děti z I. oddělení školní družiny přichystaly maminkám sladké překvapení, nepečený dort z piškotů, zakysané smetany a ovoce.

Některé děti zahrály maminkám i divadlo.

I když je školní družina uzavřená, dětem je na každý týden nabídnuta činnost k vyplnění volného odpoledne. Doma již děti kreslily obrázky k barvám jara, vyráběly velikonoční výzdobu a čarodějnice, plánovaly svoje výlety do přírody, zamýšlely se nad ochranou planety Země, pozorovaly život v trávě.

Anna Veselá

vedoucí vychovatelka