Celodružinová soutěž v poznávání podzimních plodů

Výsledky v soutěži poznávání podzimních plodů

V úterý 15.10 jsme si prověřili naše znalosti a soutěžili v poznávání plodů, které nám přináší podzim. Soutěže se zúčastnila všechna oddělení. Prvňáčci byli ve skupince s žáky ze čtvrtých tříd, kteří jim pomáhali zapisovat odpovědi. Obrázky byly rozmístěny po celé školní zahradě, tak jsme se u hry také pěkně proběhli. Výsledky soutěže nás mile překvapily, zjistili jsme, že většina z nás zná plody podzimu perfektně. Už se těšíme na další soutěže.

Ivana Bečvářová

Více fotek ve fotogalerii.