Bruslení v ŠD

Družinové bruslení

V tomto roce se družinové bruslení neslo ve znamení „do třetice všeho dobrého i zlého.“

Na ledovou plochu u CČM jsme se totiž vypravili celkem třikrát.

Poprvé jsme se na led vydali v úterý 14.1. Počasí nám přálo, sluníčko svítilo a nám nic nebránilo užít si krásné odpoledne na bruslích.

Druhé bruslení jsme uskutečnili 4.2.,taktéž v úterý. Tentokrát už to s počasím bylo poněkud složitější. Dopoledne pršelo a ještě kolem poledne nebylo jasné, zda se bruslení uskuteční. Nakonec však vysvitlo sluníčko a nic nám nebránilo vydat se bruslit. Jenže ejhle, na ledě byla vrstva vody. Led klouzal ještě mnohem víc než normálně, tudíž jsme to tentokrát měli trochu dobrodružnější.

Do třetice jsme vyrazili na kluziště opět v úterý, 11.2. Tentokrát nám počasí přálo ještě méně. Během bruslení to ještě šlo, foukal sice vítr, ale mezitím prosvitovalo sluníčko. Jakmile jsme však opustili ledovou plochu a začali se přezouvat, zvedl se vítr a bylo jasné, že se žene nějaká přeháňka. Během zpáteční cesty jsme prošli větrem i chumelenicí. Všichni jsme však v pořádku došli zpátky do školy, kde jsme se úspěšně rozehřáli.

Bruslení jsme si moc užili a těšíme, až si ho v příštím roce zopakujeme.

Věra Flanderová

Více fotek ve fotogalerii.