Anglické divadlo pro žáky 1. stupně

Po roce zavítalo do naší základní školy 22. 2. 2016 anglické divadlo.

Děti 1. stupně se měly opět možnost setkat s kamarády: Mr. Suitem a holčičkou Kiky, se kterými se loni seznámily a cestovaly kolem celého světa. Letošní představení s názvem Green Eggs And Ham dětem 2. a 3. třídy nabídlo veselé povídání o známým dopravních prostředcích, zvířátkách, jídle, které spolu s dětmi nabízeli Mr. Suitovi... Představení Mystery Murder pro 4. a 5. třídu se neslo tak trochu ve strašidelném duchu. U obou představení se děti aktivně zapojovaly, zpívaly a rytmizovaly krátké anglické věty, reagovaly na dotazy, počítaly a vyjmenovávaly známé předměty, a tak se spolupodílely na dotváření obou divadelních představení. Žákům se tato originální forma praktického využití anglického jazyka velmi líbila.

Anna Matušíková

Divadlo aj.