Aktuální informace k provozu školy

Domácí příprava/domácí úkoly a žádost o ošetřovné

Vážení rodiče,

od pondělí 16. 3. 2020 budou vyučující jednotlivých předmětů zadávat práci prostřednictvím aplikace bakaláři. V elektronické třídní knize najdete zápis konkrétní hodiny (tématu) a přesně definovaný domácí úkol či domácí přípravu. Pokud bude mít zadaná práce přílohu, najdete ji v bakalářích v sekci "Dokumenty" (veřejné dokumenty - složky jednotlivých vyučujících).

Dále máte stále možnost vyzvednout si ve vestibulu školy "Žádost o ošetřovné". Každý den od 8.00 do 12.00 hod.

Děkujeme za spolupráci a přeji vám klidný víkend!

Martina Havelková