Aktuálně k vyhlášení omezení pohybu v ČR

REŽIM A PROVOZ ŠKOLY

Vážení rodiče,

vzhledem k epidemiologické situaci funguje škola od pondělí 16.3. v následujícím režimu:

• V pondělí a ve středu funguje v nutných případech služba na vrátnici (po předchozí tel.domluvě: p. Hladík 773 265 102 (pondělí), p. Herainová 773 265 101 (středa).
  • Potřebujete- li vyřídit jakýkoli dokument, napište na info@zshloubetin.cz Jsme připraveni vše vyřešit dálkově.
  • Zadávání domácí přípravy a domácích úkolů probíhá prostřednictvím aplikace Bakaláři v zápisu elektronické třídní knihy najdete téma a zadaný úkol – veškeré přílohy k zadávaným pracím najdete také v sekci „Dokumenty“.  (Někteří učitelé využívají duplicitně i další aplikace Google classroom, WhatsApp, aj.)
  • Potřebujete-li heslo na Bakaláře, opět pište na info@zshloubetin.cz Pošleme Vám nové, tak aby vše fungovalo.