9. A, B na návštěvě SOU gastronomie a podnikání, Praha 9

Ve čtvrtek 5. 10. 2017 navštívili naši deváťáci se svými třídními učiteli (Mgr. J. Horníčkem a Mgr. N. Kontšekovou) SOU Pramen.

Jde o komplexní učiliště, které zajišťuje nejen teoretickou, ale i praktickou výuku gastronomických a podnikatelských oborů (např. Hotelnictví a turismus, Aranžér a propagace, Pekař či Cukrář, …).

Žáci viděli práci v žákovských pracovištích pod vedením zkušených mistrů. Sami si také např. vyzkoušeli výrobu chuťovek a ochutnali čerstvě upečené (prý výborné a křupavé) houstičky.

Ivana Braunová

návštěva SOU