1. místo 5. tříd ve vybíjené

Okresní kolo ve vybíjené 19. 4. na ZŠ Albrechtická, Kbely. Vybraní žáci z 5. A a 5. B se utkali v soutěži ve vybíjené se školami Prahy 9. Zúčastnilo se celkem sedmnáct škol, z toho sedm družstev bylo dívčích a zbytek byla družstva smíšená nebo pouze chlapecká.

My jsme soutěžili v družstvech smíšených, kde jsme nebyli ani jednou poraženi a umístili se v této kategorii na 1. místě. Postoupili jsme do semifinále, kde jsme opět porazili všechny soupeře, a pozor družstva to byla pouze chlapecká. K naší velké radosti jsme zvítězili a postupujeme do krajského kola, které se bude konat 16. nebo 17. května.

1. místo 5. tříd ve vybíjené